HomeInformacjeBTS sieci komórkowej Play nad Zalewem ?

BTS sieci komórkowej Play nad Zalewem ?

Chcesz zarobić i pomóc sieci Play? Wynajmij działkę pod stację bazową.

Sieć Play stara się nieco podreperować swój wizerunek i sięga po nowe metody poprawiania zasięgu sieci, na który ostatnimi czasy narzeka całkiem spore grono osób. Przedstawiciele telekomu zwróciły się z propozycją wynajęcia części działek od osób prywatnych pod stacje bazowe.

„Fioletowy operator”, czyli wciąż bardzo popularna w Polsce sieć Play, uruchomił nowy serwis dla osób, które zainteresowane są dodatkowym zarobkiem, a przy okazji pomocą telekomowi. W związku z planami rozbudowy sieci oraz chęcią poprawy miejscami dość kiepskiego zasięgu, operator poszukuje działek pod stacje bazowe. Co ciekawe, na nowouruchomionej stronie budujemy.play.pl chęć współpracy mogą zgłaszać także osoby prywatne.

Po wypełnieniu formularza dane spływają do działu technicznego, który analizuje czy podana lokalizacja spełnia wymagania pod względem miejsca i warunków technicznych. Poszukiwane są najróżniejsze miejsca w całym kraju: dachy, słupy, wieże, wysokie budynki, gdzie operator zainstaluje się na dachu, a także działki, na których Play będzie mógł podnająć powierzchnię około 120 m2.

„Mogą się do nas zgłaszać osoby prywatne, spółdzielnie, firmy, a nawet gminy – te ostatnie szczególnie zachęcamy. W końcu każdy włodarz terenu dba o to, żeby jego gmina rozwijała się pod względem atrakcyjności i bezpieczeństwa.”, czytamy w komunikacie wystosowanym przez sieć Play.

Ile można zarobić? Każda lokalizacja jest wyceniana indywidualnie na podstawie jej atrakcyjności i zakresu potrzebnych do wykonania robót. Wraz ze stacją, wynajmujący otrzymuje „ekstra ofertę telekomunikacyjną”.

„Prywatny BTS i VIPowska oferta tylko u nas! :)”, informuje operator.

Wynajęcie działki lub jej części sieci Play wydaje się całkiem atrakcyjną formą dodatkowego zarobku, bez względu na jego wysokość. Czy ktoś z Was skorzystał lub planuje skorzystać z oferty współpracy? Co niej myślicie? Czy to dobre i nowoczesne posunięcie? W sieci pojawiają się też głosy, że to „akt desperacji”.

Źródło: Play

mapka
Previous post
Gorlicki policjant z ratownikiem WOPR uratowali tonących
morsowanie
Next post
Szczęśliwego Nowego Roku!

No Comment

Leave a reply